Jeść papier toaletowy

<%image(20051105-papier-toaletowy.png|75|75|Jeść papier toaletowy)%>

Nie wiemy, co jemy. Produkty, które spożywamy, nie zawsze zawierają dokładny opis tego, co zawierają. W jedzeniu można znaleźć wiele środków trujących i bardzo niebezpiecznych dla zdrowia i życia człowieka. Już nawet same afery dotyczace wielkich sieci spożywczych mówią same za siebie. Mięso jest poddawane „odświeżaniu” co jest niedozwolone.

Istnieje obowiązek podawania składu produktów. Kiedy jednak widzimy na chlebie jego skład, i czytamy: keratyna, nie przypuszczamy nawet, że może być tam keratyna z włosów, wykupionych przez piekarnię z zakładów fryzjerskich Nie mówiąc już o takich dodatkach jak gips czy inne środki.
Polecam wszystkim do przeczytania artykuł na onet.pl z 3.11.2005
Nawet wszelkie produkty z nazwą light, mogą być bardziej szkodliwe niż te zwykłe, albowiem zawierają szkodliwy dla zdrowia środek słodzący. Woda, którą pijemy, nie zawsze musi być woda mineralna. Podczas kontroli odkrywano wielokrotnie, że w butelkach jest zwykła karnówka.
Uważać musimy także kupując zdrową zrywność, ponieważ duża jej część nie jest w rzeczywistości zdrowa, a zawiera taką etykietę. Jednym słowem, po przeczytaniu tego artykułu, stwierdziłam, że w takim razie pozostaje kupienie ziemi i praca na roli po to, aby wiadomo było co jem, a i tak nie będę do końca pewna, jeżeli nie stwierdzę stopnia zanieczyszczenia środowiska na danym terenie.

hastagi na stronie:

#sennik papier toaletowy

Authors

Related posts

Top