Polfa Warszawa rusza ze sprzedażą online produktów swojej nowej marki Medic Zone

MedicZoneLogo.jpg

Warszawa, 9 maja 2012 r.

Polfa Warszawa rusza ze sprzedażą online produktów swojej nowej marki Medic Zone

Polfa Warszawa ruszyła ze sprzedażą online produktów swojej nowej marki Medic Zone – można je już kupować w sklepie uruchomionym właśnie pod adresem www.medic-zone.pl. Jest to kolejny krok w rozwijaniu kanałów dystrybucji dla tej marki.

Polfa Warszawa wprowadziła produkty Medic Zone na rynek z początkiem 2012 r. Marką Medic Zone sygnowany jest sprzęt medyczny przeznaczony do użytku domowego – termometry, wagi, ciśnieniomierze itp.

– Tak jak planowaliśmy, dynamicznie ruszamy z budowaniem coraz szerszej dystrybucji dla marki Medic Zone. Rozpoczęliśmy od specjalistycznych sklepów ze sprzętem medycznym, np. z siecią Akson, kolejnym zaplanowanym krokiem było właśnie uruchomienie sklepu internetowego, a docelowo w perspektywie kilku miesięcy produkty będzie można kupić na terenie całej Polski, zarówno w dużych sieciach elektromarketów, jak i w dużych sieciach aptek – zapowiada Grzegorz Pigoń, Project Manager Medic Zone w Polfie Warszawa – Ponieważ jednak jest to proces, który siłą rzeczy musi chwilę potrwać, tym ważniejsze jest dla nas uruchomienie właśnie sprzedaży online.

www.medic-zone.pl

Polfa Warszawa S.A. to jedna z największych firm farmaceutycznych w kraju. Zarówno pod względem liczby zatrudnianych osób, jak i ilości sprzedawanych produktów, spółka plasuje się wśród liderów polskiej branży farmaceutycznej. Główna siedziba przedsiębiorstwa, z zakładami produkcyjnymi włącznie, znajduje się niemal w samym centrum Warszawy, co w połączeniu z blisko dwustuletnią tradycją, pozwoliło Polfie na stałe wpisać się w historię miasta. W 2003 roku warszawska Polfa została przekształcona w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa, a od 2004 wchodzi w skład Polskiego Holdingu Farmaceutycznego S.A. Obecnie trwają przygotowania do jej całkowitej prywatyzacji. W portfolio warszawskiej Polfy znajduje się ponad 140 różnych leków, które są dystrybuowane na terenie kraju oraz eksportowane do kilkudziesięciu państw na całym świecie. Firma znana jest z tego, że szczególny nacisk kładzie na wykorzystanie najnowszych technologii produkcyjnych, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych leków, a także spełniają wszelkie standardy obowiązujące w zakresie ochrony środowiska. Niezmienną misją firmy jest produkcja leków najwyższej jakości, dostępnych dla każdego. Firma pozostaje wierna tej misji od lat, skutecznie lecząc kolejne pokolenia Polaków.

PRODUKTY MEDIC ZONE

TMB-1018: Ciśnieniomierz naramienny posiadający funkcję automatycznego zapamiętywania 60 pomiarów wraz z datą i godziną badania. Posiada duży panoramiczny wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem.

.

Sugerowana cena detaliczna: 179 zł

TMB-995: Ciśnieniomierz naramienny z funkcją automatycznego zapamiętywania 60 pomiarów wraz z datą i godziną pomiaru. Posiada duży, czytelny wyświetlacz z niebieskim podświetleniem.

Sugerowana cena detaliczna: 169 zł

TMB-986: Ciśnieniomierz naramienny przeznaczony dla 2 użytkowników. Wyposażony w funkcjonalny przełącznik między użytkownikami. Posiada funkcję automatycznego zapamiętywania 60 pomiarów wraz z datą i godziną pomiaru oraz duży panoramiczny wyświetlacz z niebieskim podświetleniem. Charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem docenionym nagrodą „iF product design award” w 2010 r.

Sugerowana cena detaliczna: 189 zł

TMB-988: Ciśnieniomierz nadgarstkowy z czytelnym wyświetlaczem z niebieskim podświetleniem, wyposażony w panel dotykowy zamiast klasycznych przycisków. Posiada pamięć zapisu 60 pomiarów wraz z datą i godziną pomiaru. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.

Sugerowana cena detaliczna: 148 zł

TMB-1014: Ciśnieniomierz nadgarstkowy posiadający funkcję zapamiętywania 60 pomiarów wraz z datą i godziną badania. Posiada czytelny wyświetlacz z niebieskim podświetleniem i charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem.

Sugerowana cena detaliczna: 135 zł

GBF-835: Superpłaska waga z analizatorem składu organizmu, której nietuzinkowe wzornictwo zostało docenione nagrodą „iF product design award”. Pozwala zarówno na pomiar wagi jak i tkanki tłuszczowej, wody, tkanki mięśniowej oraz kośćca w organizmie. Wyposażona w funkcję zapamiętywania parametrów maksymalnie 8 użytkowników oraz danych z ostatniego pomiaru.

Sugerowana cena detaliczna: 167 zł

GBF-950: Superpłaska waga z analizatorem składu organizmu pozwalająca na pomiar zarówno wagi jak i tkanki tłuszczowej, wody, tkanki mięśniowej oraz kośćca w organizmie.

Sugerowana cena detaliczna: 179 zł

FS-201: Bezdotykowy termometr, który pozwala bardzo dokładnie i bezinwazyjnie mierzyć temperaturę ciała dziecka. Wygodny w użyciu, nie wymaga kontaktu fizycznego ze skórą, pozwala zmierzyć temperaturę dziecka w 2 sekundy, także podczas snu – bez przebudzania! Nie bez znaczenia jest również fakt, że taka metoda pomiaru jest bardziej higieniczna niż w przypadku termometrów dotykowych. Termometr zapisuje ostatnie 32 pomiary, a ponadto pozwala również zmierzyć nie tylko temperaturę ciała, ale i temperaturę przedmiotów.

Sugerowana cena detaliczna: 199 zł

FS-700: Termometr wielofunkcyjny „4 w 1” to prawdziwy „kombajn” pomiarowy, który mierzy nie tylko temperaturę u dziecka, ale również temperaturę w pokoju, w którym przebywa oraz temperaturę przedmiotów. Tym co odróżnia go od innych termometrów jest możliwość pomiaru wilgotności w pomieszczeniu, w którym przebywa dziecko, co jest niezwykle istotne w przypadku małych dzieci.

Sugerowana cena detaliczna: 125 zł

.Szczegółowe specyfikacje techniczne produktów Medic Zone są dostępne na stronie: http://www.medic-zone.pl/kategoria/wszystkie

Authors

Related posts

Top