Zabiegi kosmetyczne – pękające naczynka

<%image(sen-kobieta-ziewanie-images.jpg|47|66|Zabiegi kosmetyczne - pękające naczynka)%>

Po zimie wiele osób może mieć problemy ze skórą. Jest ona szara i zmęczona. Niektórzyb także narzekaja na popękane naczynka, co jest efektem niedokładej ochrony skóry przed zimnem. Jest na to jednak rada: mozesz dbać o swoja cerę sama, domowymi sposobami, stosując zioła i odpowiednie kremy, albo możesz udać się na zabieg kosmetyczny. Jednym z takich zabiegów jest Rutilia Actif.

To zabieg pielęgnacyjno-leczniczy przeznaczony dla skór wrażliwych, z popękanymi naczyniami krwionośnymi i trądzikiem różowatym.
Nadwrażliwość skóry objawiać się może w każdym wieku niezależnie od rodzaju skóry. Występuje najczęściej jako reakcja na nagłe zmiany temperatury w postaci rozległych czerwonych plam. Istotą jej pielęgnacji jest wyciszenie, uspokojenie i ochrona przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz.
Przy skórach “cuperose” chodzi przede wszystkim o wpływ na elastyczność delikatnych, płytko umiejscowionych naczyń włosowatych. Ich ścianki tracą elastyczność, prześwitując nieestetycznie przez cienką warstwę naskórka. Taka skóra wymaga szczególnej pielęgnacji i ochrony.

Produkty przeznaczone dla tego typu skór bazują na ziołowych ekstraktach roślinnych jak mięta, kasztanowiec indyjski, korzeń dębu, nagietek, hibiscus o synergistycznym działaniu, które poprawiają mikrocyrkulację krwi w miejscach objętych schorzeniem, wzmacniają kruche ścianki naczyń krwionośnych, uspokajają wszelkie stany zapalne. Ekstrakt z escine, specjalny kompleks couperose i skwalen zapewniają idealną, a przede wszystkim sprawdzoną i skuteczną ochronę i pielęgnację.

hastagi na stronie:

#zabiegi kosmetyczne na naczyńka

Authors

Related posts

Top