bezpłatne konsultacje psychiatryczne

W ramach kampanii społecznej Forum Przeciw Depresji, Centrum Medyczne ENEL-MED zaprasza mieszkańców Warszawy na bezpłatne konsultacje psychiatryczne.

Z bezpłatnych konsultacji będą mogły skorzystać te osoby, które 23 lutego (wtorek), podczas Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, odbiorą specjalny kupon. Zaproszenia będą dostępne w Antydepresyjnym Tramwaju, kursującym na trasie Pl. Narutowicza – Grójecka – Al. Jerozolimskie – Zieleniecka – Targowa – Al. Solidarności – Pl. Bankowy – Marszałkowska – Pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Filtrowa – Pl. Narutowicza w godzinach 12:00 – 18:00.

Bezpłatne konsultacje będzie można zrealizować do 31 sierpnia 2010 roku w oddziale Atrium przy ulicy Jana Pawła II 29. Wymagane jest wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty pod numerem 1 95 27 (koszt połączenia lokalnego), w terminie od 24 lutego do 24 marca br roku.

Forum Przeciw Depresji

Kampania Forum Przeciw Depresji organizowana jest od 2007 roku przez firmę Servier Polska we współpracy z Fundacją ITAKA, która m.in. udziela pomocy i wsparcia osobom zmagającym się z problemem depresji. Celem kampanii jest przede wszystkim szerzenie wiedzy w zakresie depresji, uświadomienie społeczeństwu, że nie jest ona stanem ducha, nastrojem, który sam minie, ale poważną chorobą, którą trzeba i można leczyć. Ma także pomóc przełamać opór i niechęć osób chorych i ich rodzin przed zgłaszaniem się do lekarzy, terapeutów i grup wsparcia. Więcej informacji o kampanii dostępnych jest na stronie forumprzeciwdepresji.pl.

Centrum Psychologiczne ENEL-MED

ENEL-MED od 2007 roku prowadzi Centrum Psychologiczne ENEL-MED. Jego zadaniem jest zapewnienie pacjentom wsparcia w zakresie szeroko pojętej psychologii i psychoterapii. Osoby poszukujące pomocy w Centrum Psychologicznym ENEL-MED mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu psychologów i psychoterapeutów. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie konsultacji i testów psychologicznych, a nawet stałej psychoterapii.

hastagi na stronie:

#psychiatra online za darmo #psycholog online za darmo

Authors

Related posts

Top