Charytatywny mecz Biznesowej Ligi Pomocy po raz pierwszy w Łodzi

20 czerwca 2015 r., o godz. 14:00 na Stadionie UKS SMS Łódź zagra „Biznesowa Liga Pomocy”. W tegorocznej, trzeciej edycji meczu charytatywnego, organizowanego przez IQ Sport Advisory Group, Magellan S.A. i Urząd Miasta Łodzi, przedsiębiorcy i znani piłkarze zagrają dla podopiecznych Fundacji Gajusz.

 „Biznesowa Liga Pomocy” to sportowo-charytatywna akcja, w której środowisko przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże jednoczy się wokół szczytnego celu, jakim jest pomaganie najmłodszym. Po raz pierwszy drużyny biznesmenów wspieranych przez piłkarskie gwiazdy rozegrają spotkanie w Łodzi na murawie stadionu Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego.

 Jestem dumny z tego, że Biznesowa Liga Pomocy odbędzie się w tym roku w moim mieście. Chciałbym podziękować  Panu Prezydentowi Tomaszowi Treli za osobiste zaangażowanie w projekt. Ze strony IQ Sport AG i Magellana możemy obiecać, że to będzie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Łodzi – mówi Marcin Ciącio, Partner w IQ Sport Advisory Group.

Zaangażowałem się w ten projekt bez wahania. Bardzo cieszą mnie takie inicjatywy i z uznaniem patrzę na organizatorów. Jestem dumny, że tym razem to właśnie w Łodzi odbędzie się Biznesowa Liga Pomocy. Jestem przekonany, że wydarzenie okaże się dużym sukcesem i już dziś zapraszam łodzian do udziału i wsparcia tego projektu – mówi Tomasz Trela, wiceprezydent Łodzi.

Cieszymy się z tego, że zagramy w Łodzi – w mieście, w którym 17-letnia historia spółki Magellan pokazuje, że z powodzeniem można wykorzystywać lokalne uwarunkowania do rozwoju biznesu. Zbudowany zespół to już blisko 180 osób, które potrafią ze sobą nie tylko pracować, upowszechniać dobrą praktykę zarządzania finansami, ale i angażować się społecznie – mówi Paulina Szwed-Dobrzyńska, Kierownik Działu Marketingu w Magellan S.A.. Zarówno w biznesie, jak i na murawie ważny jest przede wszystkim kapitał ludzki – dlatego miło nam będzie gościć w rodzinnym mieście naszych klientów i partnerów biznesowych – dodaje.

W tym roku wydarzenie ma wyjątkowo łódzki wymiar. Środki zebrane podczas meczu charytatywnego zostaną przeznaczone dla podopiecznych Fundacji Gajusz, pomagającej nieuleczalnie chorym dzieciom zapewniając im opiekę hospicyjną w ramach domowego i stacjonarnego hospicjum oraz opiekującej się dziećmi chorymi onkologicznie, przebywającymi w szpitalu w Łodzi przy ul. Spornej.

W meczu „Biznesowej Ligi Pomocy” mogą zagrać reprezentanci firm, które wykupią cegiełki o wartości 1000 zł.

W ubiegłym roku „Biznesowa Liga Pomocy“ zagrała dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala im. Św. Faustyny Kowalskiej w Łęczycy. Dochód z meczu przeznaczony został na zakup sprzętu medycznego, w tym na sfinansowanie m.in. zakupu skanera naczyń krwionośnych oraz pulsoksymetru (urządzenia do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi).


dostarczył infoWire.pl

Źródło Magellan S.A.. Dostarczył
Authors
Top