Napoje

Bogactwo Żelaza Plus – naturalne, przebogate źródło żelaza!

Wrocław, 10.08.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA : RABENHORST ASORTYMENT: Nowość! 100% Naturalny sok funkcjonalny Bogactwo żelaza plus Sok funkcjonalny Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus – naturalne, przebogate

Wrocław, 10.08.2014
INFORMACJA PRASOWA
MARKA : RABENHORST
ASORTYMENT: Nowość! 100% Naturalny sok funkcjonalny Bogactwo żelaza plus

Sok funkcjonalny Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus – naturalne, przebogate źródło żelaza!

Rabenhorst to niemiecka firma, która wytwarza wysoko wyspecjalizowane soki owocowe od ponad 200 lat, oferując produkty, zachowujące naturalne dobro oryginalnych składników. Na polskim rynku pojawił się wyjątkowo bogaty odżywczo produkt marki – Sok funkcjonalny Bogactwo Żelaza Plus Rabenhorst, który w zaledwie 100 ml porcji zawiera ogromną dawkę naturalnych, super przyswajalnych witamin i minerałów niezbędnych dla dobrego zdrowia.

Sok funkcjonalny Bogactwo Żelaza Plus, jest dietetyczną mieszanką soków owocowych (soku gruszkowego, cytrynowego, wiśniowego z czarnej porzeczki, winogronowego oraz z jeżyn), bogatych w naturalne witaminy oraz żelazo. Niestety nasz organizm nie potrafi samodzielnie produkować żelaza, dlatego konieczne jest jego dostarczanie wraz z żywnością, co nie jest takie proste z uwagi na trudną przyswajalność tego pierwiastka. Sok funkcjonalny Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus jest szczególnie polecany kobietom w ciąży i karmiącym, sportowcom, dziewczętom w okresie wzrostu, osobom na dietach, z chorobami żołądka lub jelit (z powodu złej przyswajalności żelaza) oraz kobietom w okresie menstruacyjnym. Już 100 ml soku Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus zaspokaja w 107 % dzienne zapotrzebowanie dorosłego człowieka na żelazo oraz w 50 % na witaminy C, B1, B2 i B12. Sok Bogactwo Żelaza Plus marki Rabenhorst jest w całości pochodzenia naturalnego, co w połączeniu ze starannym procesem przetwarzania (bezpośrednie tłoczenie) pozwala na zachowanie wszystkich naturalnie wysokich walorów odżywczych.

Sok Rabenhorst Bogactwo Żelaza Plus to sama natura! Nie zawiera sztucznych witamin ani dodatkowego cukru i konserwantów. To doskonała kombinacja przyjemności smaku i prawdziwie zdrowego, świadomego odżywiania. Tradycyjna butelka z ciemnego szkła chroni sok przed niepożądanymi i szkodliwymi dla zawartości promieniami słonecznymi.

A to już wiesz?  Regeneracyjne koktajle herbaciane

www.victualia.pl

Marka: RABENHORST
Pojemność: 450 ml
Cena: ok. 34 zł
Importer: Victualia Saluber

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy