Napoje

Sok funkcyjny na poprawę koncentracji

INFORMACJA PRASOWA MARKA: RABENHORST ASORTYMENT: RABENHORST VITESSE – sok na poprawę koncentracji NOWY sok funkcyjny Vitesse – na poprawę koncentracji Niemiecka marka Rabenhorst produkuje znane

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: RABENHORST
ASORTYMENT: RABENHORST VITESSE – sok na poprawę koncentracji

NOWY sok funkcyjny Vitesse – na poprawę koncentracji

Niemiecka marka Rabenhorst produkuje znane na całym świecie ekologiczne tłoczone na zimno i butelkowane tuż po tłoczeniu soki z warzyw i owoców. Jedną ze sztandarowych linii marki jest seria soków funkcjonalnych Vitasse skierowanych dla dorosłych. Rygorystyczne kryteria doboru owoców, unikalny proces produkcji oraz pasja tworzenia sprawiają, że soki Rabenhorst z serii Vitesse cenione są za najwyższą jakość, bogactwo cennych naturalnych witamin i wartości odżywczych, doskonałe kompozycje funkcyjne i esencjonalny, zrównoważony smak.

Na polskim rynku pojawiła się nowość marki Rabenhorst z linii Vitasse – Sok Funkcyjny Vitasse na poprawę koncentracji. Ta wyjątkowa kompozycja tworzona jest z dojrzewających w słońcu czerwonych winogron, aromatycznych jagód i egzotycznych bananów. Aby wspierać zdolność koncentracji, tak osłabionej w okresie jesienno-zimowym, ten smaczny skład uzupełniony został żelazem najwyższej jakości i wchłanialności, witaminą B12 oraz ekstraktem z gingko biloba. Żelazo warunkuje prawidłowe sprawowanie funkcji poznawczej, witamina B12 prowadzi do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, miłorząb japoński zawiera zaś bardzo aktywne substancje pochodzenia naturalnego, wpływające na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Pamiętać należy, że soki Rabenhorst tłoczone są na zimno, co pozwala im na zachowanie zarówno naturalnego, wyrazistego smaku, jak i wszystkich wartości odżywczych. Z powodu ich wysokiej zawartości, zalecana dzienna dawka soku wynosi 150 ml i nie powinna zostać przekroczona. Taka porcja bowiem zaspokaja dzienne zapotrzebowanie na żelazo w 23% oraz na witaminę B12 – w 100%.

Sok Rabenhorst Vitesse na poprawę koncentracji to sok naturalny, w całości z owoców – nie z koncentratu, niewitaminizowany sztucznie oraz zaliczany do kategorii żywności funkcjonalnej, tj. pozytywnie wpływającej na zdrowie. Zamknięty został w szklanej butelce z ciemnego szkła, aby chronić cenną zawartość przed działaniem promieni słonecznych. Jeśli dodamy do tego, że jest po prostu smaczny – otrzymujemy produkt idealny.

A to już wiesz?  Rozgrzewające koktajle na zimowe wieczory

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 750 ml

Cena: ok. 15 PLN

Importer: Victualia Saluber

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy