enerBIO – produkty żywnościowe firmy Rossmann

Ostatnio obserwuje się w społeczeństwie bardzo duży wzrost zapotrzebowania na zdrową żywność, która ma dobry i naturalny smak i została wytworzona w sposób przyjazny środowisku.
Firma Rossmann wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując produkty enerBIO.

Jak wskazuje nazwa enerBIO to wyłącznie żywność wyprodukowana zgodnie z unijnym rozporządzeniem o ekologicznych uprawach. Poza tym wszystkie produkty zostały opatrzone znakiem zdrowej żywności BIO. Znak BIO oznacza gwarancję jakości uzyskaną dzięki stosowanym dyrektywom i kontrolom. Informuje, że żywność pochodzi z gospodarstwa o nieskażonym środowisku oraz że została wyprodukowana w sposób kontrolowany, gwarantujący najwyższą jakość surowców i ich przetworów.

Przy wytwarzaniu produktów enerBIO świadomie rezygnuje się z użycia substancji wzbogacających, ze stosowania chemicznych i syntetycznych środków ochrony roślin, jak również z nawozów azotowych i oczywiście z modyfi kacji genetycznej. Zastępuje się je nawozami naturalnymi. Gospodarstwa znajdują się na obszarach niezniszczonych działalnością człowieka i wszystkie posiadają certyfikaty potwierdzające ekologiczne metody upraw.

Dlatego żywność pochodząca z tych gospodarstw:
Jest pełnowartościowa tzn. wykazuje zbilansowaną wartość składników pokarmowych. Jest mało przetworzona – tylko w
niezbędnym stopniu, w naturalny sposób rozdrobniona, suszona bądź kiszona – i nie zawiera szkodliwych dodatków chemii spożywczej (konserwantów, barwników, spulchniaczy);
Nie zawiera zanieczyszczeń chemicznych;
Jest naturalnym wytworem natury – w rolnictwie ekologicznym nie akceptuje się organizmów genetycznie modyfi kowanych.

Wprowadzając markę enerBIO, firma Rossmann angażuje się w sprzedaż ekologicznej żywności.

W bogatej ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów enerBIO w przeróżnych kategoriach.

hastagi na stronie:

#enerbio #Ener Bio #enerbio rossmann #rossmann zarobki 2011 #zarobki w rossmanie 2011

Authors

Related posts

Top