Karta kredytowa dla klientów aptek

Polska Grupa Farmaceutyczna wprowadziła we współpracy z GE Money Bankiem wielofunkcyjną kartę kredytową dla klientów aptek. Jest to pierwsza tego typu karta na polskim rynku zdrowia.

No ładnie kaska robi kaskę …. :)

– Przygotowaliśmy kartę wyjątkową, która z jednej strony ułatwia zakupy osobom preferującym płacenie kartami, a z drugiej pozwala dokonać zakupów w aptece pacjentom chcącym skorzystać z możliwości kupna leków na kredyt – powiedział Jacek Szwajcowski, prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej.

Wydana dzięki współpracy PGF i GE Money Banku karta kredytowa pozwala również na zbieranie punktów w funkcjonującym od czterech lat programie „Dbam o Zdrowie”. Punkty te można następnie wymieniać na nagrody ze specjalnego katalogu.

Karta jest łatwo dostępna dla stałych i nowych klientów blisko 2 tysięcy aptek uczestniczących w organizowanym przez Polską Grupę Farmaceutyczną programie „Dbam o Zdrowie”. Mogą ją otrzymać zarówno osoby, których własny miesięczny dochód wynosi nawet poniżej 500 zł, jak i te, które zadeklarują, że taki dochód posiadają w rodzinie. To drugie rozwiązanie jest nowością na polskim rynku, a jego celem jest umożliwienie skorzystania z kredytu na karcie jak największej liczbie pacjentów potrzebujących pomocy finansowej przy zakupie leków. Karta kredytowa daje klientowi odnawialny limit kredytowy w wysokości do 2500 zł, a okres bezodsetkowy wynosi do 45 dni.

GE Money Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie karty „Razem Dbamy o Zdrowie”. Jeśli jest ona wykorzystywana tylko do zbierania punktów za zakupy w aptekach, jej użytkownik nie ponosi jakichkolwiek kosztów. Jeśli natomiast korzysta z kredytowania, to bank pobiera opłatę w wysokości 6 zł za każdy miesiąc, kiedy użytkownik dokonywał transakcji. Dodatkowo klient płaci 2 zł co miesiąc za ubezpieczenie od następstw zgubienia lub kradzieży karty.

Dla wszystkich, którzy złożą wniosek o wydanie karty do końca tego roku, przygotowana została specjalna promocja – płacąc kartą pacjenci mogą liczyć na pięcioprocentowy rabat w aptekach uczestniczących w programie „Dbam o Zdrowie”.

* * *

O FIRMACH

Polska Grupa Farmaceutyczna jest największym krajowym dostawcą usług w sektorze farmaceutycznym. Koncentrując swą działalność na dostawach leków i produktów leczniczych do aptek oraz szpitali, PGF jest również organizatorem programu partnerskiego „Dbam o Zdrowie”.
Począwszy od 1998 roku akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2004 i 2005 roku PGF została zaliczona przez Kapitułę Inwestorów Instytucjonalnych Polskiego Instytutu Dyrektorów do grona jedenastu najlepszych firm pod względem przestrzegania zasad ładu korporacyjnego. Głównymi akcjonariuszami Spółki są jej założyciele oraz wiodące krajowe fundusze emerytalne.

GE Money Bank działa w Polsce od stycznia 2005 roku. Powstał wskutek połączenia GE Capital Banku i GE Banku Mieszkaniowego. Bank oferuje m.in. kredyty hipoteczne na cele mieszkaniowe i konsumpcyjne, kredyty na zakup towarów i usług w systemie sprzedaży ratalnej, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, program finansowania sprzedaży samochodów używanych (GEpard), karty kredytowe. Centrala Banku znajduje się w Gdańsku, a jego produkty oferowane są zarówno w sieci biur kredytowych jak i u współpracujących z bankiem pośredników kredytowych, dealerów, developerów i w sieciach sprzedaży detalicznej. Misją GE Money Banku jest zaspokajanie finansowych potrzeb ludności i małych przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości i szybkość działania. Bank zatrudnia 3000 osób na terenie całego kraju.

„Dbam o Zdrowie” to program partnerski, którego głównym celem jest bezpłatna edukacja zdrowotna społeczeństwa oraz zwiększenie dostępu do informacji o najlepszych i najnowszych sposobach rozwiązywania problemów zdrowotnych. Uczestniczący w programie pacjenci aptek mogą również zbierać punkty, które następnie mogą wymienić na atrakcyjne upominki.
„Dbam o Zdrowie” jest pierwszym i największym tego rodzaju programem na polskim rynku farmaceutycznym. Uczestniczy w nim milion pacjentów zainteresowanych otrzymywaniem informacji o zdrowiu i współczesnych środkach terapii. Partnerami programu jest prawie 2 tysiące aptek o stabilnej, silnej pozycji ekonomicznej i dużej renomie wśród pacjentów.

hastagi na stronie:

#www doz pl katalog nagród 2011 #www doz pl katalog nagrod #www doz pl katalog nagród 2010 #apteka dbam o zdrowie katalog nagród 2012 #www doz pl #www doz pl katalog nagród 2012 #dbam o zdrowie katalog nagród 2012 #www dbamozdrowie pl #katalog nagród 2011 dbam o zdrowie #dbam o zdrowie katalog nagród 2011

Authors

Related posts

Top