Bezbolesne przywracanie cyklu

"Brak miesiączki? Możemy pomóc. Tel. Nr...” – widać ogłoszenie w gazecie miedzy identycznymi reklamami ginekologów dokonujących

“Brak miesiączki? Możemy pomóc. Tel. Nr…” – widać ogłoszenie w gazecie miedzy identycznymi reklamami ginekologów dokonujących aborcji.

Jednak słuchawki nie podnosi lekarz-aborter.

Słychać za to miły głos Katarzyny z …jezuickiego duszpasterstwa „Arka”.

farmakologicznie, bezboleśnie, bezzabiegowo!!!
przywracanie miesiączek, USG!!!
lekarz-kobieta: bezbolesne, bezzabiegowe przywracanie miesiączki!!!
zabiegi!!!
próżniowo, narkoza, tanio!!!
farmakologia, bezbolesne, bezzabiegowe!!!
fachowo najtaniej!!!
farmakologia!!!
farmakologicznie tanio!!!
zabiegi w narkozie!!!
fachowo, skutecznie, farmakologicznie!!!
bezzabiegowe, bezbolesne przywracanie cyklu!!!

Sądzimy (…) że nie wszystkie zabiły swoje dzieci. Z całą pewnością wiemy o dziesiątce uratowanych dzieci. Nasza „diakonia życia” towarzyszyła im przez całą ciąże i po urodzeniu. A już jedno uratowane życie to przeogromny cud – mówi ojciec Piotr.
Gość Niedzielny, 27.11.2005, Wężowy pomysł Kasi, Przemysław Kucharczyk

Uważam, że ważne są takie przedsięwzięcia. Jeżeli ktoś chce pomóc, angażuje się nie tylko na początku, kiedy kobieta wie, że jest w ciąży i kiedy nie chce urodzić dziecka lub inni mówią jej, że nie powinna.
Osoba, która chce pomóc, angażuje się do końca.

Myślę, że osoby z jezuickiego duszpasterstwa tak się angażują: nie tylko modlą się, ale pomagają w sposób widoczny przyszłym matkom.
Wiadomo, ze podarowanie rzeczy przydatnych na początek dla małego dziecka, to nie wszystko – bo przed nami całe życie. Jednak to dużo więcej, niż się może wydawać.

Kobieta, która chciała zabić dziecko, ale jednak decyduje, że tego nie zrobi – to prawdziwe świadectwo. Ona będzie mogła się cieszyć swoim maleństwem. Nawet, jeżeli nie będzie miała najlepszych warunków, nawet, jeżeli jest niepełnoletnia – będzie się radowała z życia, jakie dała.

Tymczasem, kobieta, która zabiła dziecko, będzie na zawsze nosiła to piętno. Będzie bardzo zraniona – będzie potrzebowała pomocy, jednak nie zawsze pomoc nadejdzie. Będzie żałować, że to zrobiła – zwłaszcza będzie jej trudno wtedy, kiedy zobaczy małe dziecko, kiedy zobaczy rodziców z dzieckiem, i kiedy zrozumie, że dziecko, które miała w łonie – to nie tylko embrion, nie tylko komórki na jakimś etapie rozwoju, ale człowiek, życie, którego już nikt nie odzyska.

Tymczasem możemy zadawać sobie szereg pytań. Kto stoi za tym, i dla kogo jest wygodne, aby matki zabijały swoje nienarodzone dzieci? Kto zarabia na tym? Interes aborcyjny – oto co robią lekarze – zabójcy, niektóre firmy farmaceutyczne produkujące środki wczesnoporonne.

Dlaczego chcesz zabić? Dlaczego? Czy dlatego, że obawiasz się, ze dziecko zaszkodzi ci? – jak takie maleństwo może ci zaszkodzić?
Jesteś biedna, boisz się, że nikt ci nie pomoże, uczysz się jeszcze, masz męża pijaka i myślisz, ze naprawdę nikt ci nie pomoże – zastanów się, czy na pewno jesteś sama? Jeżeli nie znasz nikogo, kto mógłby pomóc – nie bój się pójść do ludzi, którzy mogą Ci pomóc – pomimo, że są obcy. M

Myślę, ze takich grup, jak ta w Bydgoszczy, jest w całej Polsce więcej. Nie bój się walczyć o życie dziecka. Nawet, jeżeli teraz czujesz się bezsilna i wydaje ci się, że tak już zawsze będzie. Naprawdę bezsilna dopiero staniesz się, kiedy zabijesz dziecko – prędzej czy później, staniesz się bezsilna.
Moze jesteś w środowisku, które popiera aborcję i głosi, że matka ma prawo do zabicia dziecka.
Oni nie mówią o zabiciu, ale o usunięciu obcego ciała.

Nie daj sobie wmówić, że twoje dziecko jest tylko komórka – jest człowiekiem, takim jak ty, tylko tak bardzo bezbronnym, że każdy, kto o tym pomyśli, powinien zapłakać nad niejednym maleństwem, którego losy ważą się właśnie teraz.

Wiem, ze kiedy potrzebuje się prawdziwej pomocy, a widzi się na same rady – może to być niewystarczające.
Dlatego ponizej jest coś, co się może przydać.

Potrzebujesz konkretnej pomocy materialnej, psychologicznej, nie jesteś w stanie wychować dziecka – więc chcesz je urodzić i oddać komuś, kto je będzie mógł wychować i u kogo będzie szczęśliwe?

Adopcja i pomoc, tel. zaufania i konkretna pomoc
To jest strona, na której jest niewiele treści, jednak jest na niej kilka ważnych telefonów.
http://www.adopcja.org/main.htm

Na tej stronie także jest tel. do konkretnej pomocy.
http://www.misjanadziei.org.pl/artykuly/ksiazki.html – ale na wszelki wypadek kopiuje stamtąd adres i telefon, aby było ci
łatwiej:
ADRES:
Katolicki Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy
03-461 Warszawa, ul. Ratuszowa 5
SEKRETARIAT:
tel/fax 618-92-45

TELEFON ZAUFANIA
“Pomoc matce – życie dziecku”
619-63-95

POCZTA ELEKTRONICZNA:
[email protected]

Możesz tez zajrzeć tam, ale od razu kilka linków stamtąd podam:
http://www.aborcja.info.pl/pomoc.html

A linki stamtąd to:
powiatowe centra pomocy rodzinie
http://www.aborcja.info.pl/pomoc.html

domy samotnej matki
http://www.opoka.org.pl/struktury_kosciola/inne/dobroczynnosc/domy_s_matki.html

organizacje pozarządowe, np. Caritas
http://www.caritas.pl/index_pl.php

Centrum Służby Rodzinie w Łodzi
http://www.csr.org.pl/

A to jest najważniejsze: telefon zaufania (52) 344-84-36
To jest ten telefon do jezuickiego duszpasterstwa akademickiego “Arka”.
Ten nr znalazłam na ich stronie.
Być może odbierze ta sama Katarzyna, która wpadła na pomysł, aby ogłoszenie duszpasterstwa wstawić pomiędzy ogłoszenia ginekologów-zabójców.

Może odbierze inna osoba – jednak pomoc uzyskasz. Nawet materialną pomoc, jednak sadze, ze najbardziej potrzebna będzie pomoc psychologiczna.

Nie poddawaj się, i nie daj sobie wmówić, że twoje dziecko jest tylko zlepkiem tkanek, które nic nie czują. To jedno z takich kłamstw, które zabija istnienia.
Po prostu opowiedz sie za życiem.

Jeżeli myślisz, że nikt w Ciebie nie wierzy, to wiedz, że ja wierzę w Ciebie.
I wiem, że będziesz miała siłę, aby opowiedzieć się za życiem.
Kazda kobieta ma w sobie tę siłę, nawet jeżeli to jest wbrew całemu światu.

Jeżli nie masz nikogo, z kim możesz porozmawiać, napisz do mnie. Jestem zwyczajną kobietą, która nie chce, aby dzieci umierały.
To mój mail: [email protected]

hastagi na stronie:

#przywracanie miesiączki warszawa #przywracanie miesiączki cena #przywracanie okresu #farmakologiczne przywracanie miesiączki #bezbolesne przywracanie miesiączki #przywracanie miesiączki kraków #przywracanie cyklu #bezzabiegowe przywracanie cyklu miesiączkowego #przywracanie miesiączki olsztyn #przywracanie cyklu miesiaczkowego

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy