Konkurs Pregna250 DHA „Twój mądry wybór – Jego mądry start”

Online Media Group wspólnie z Mastermind uruchomiło dla Verco kolejny etap kampanii edukacyjnej „Twój mądry wybór, jego mądry start”, skierowanej do kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Kolejnym etapem kampanii jest konkurs Pregna250 DHA „Twój mądry wybór, jego mądry start”. Użytkowniczki mają za zadanie napisać o swoich mądrych wyborach podczas ciąży i macierzyństwa. Najbardziej oryginalne zgłoszenia zostaną nagrodzone. Każdy z uczestników konkursu otrzyma również nagrodę gwarantowaną – zestaw 2 e-booków, dotyczących zdrowej diety bogatej w DHA.

Konkurs umieszczony jest na dedykowanej stronie http://konkurs.startzrozumem.pl/

Pregna250 DHA to suplement diety dla kobiet karmiących oraz w ciąży, który dostarcza odpowiednie ilości kwasu omega-3 DHA, niezbędnego do właściwego rozwoju mózgu dziecka.

„Dzięki kampanii edukacyjnej «Twój Mądry wybór, jego mądry start» chcemy propagować odpowiednie nawyki żywieniowe u przyszłych mam oraz uświadomić im, jak ważny jest wybór «odpowiedzialnej suplementacji Pregna250 DHA».”- mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

Więcej na http://www.startzrozumem.pl/

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: http://www.verco.com.pl/ http://mamosfera.pl/humana/ http://www.kidy.pl/  http://www.polkaintymnie.pl/ http://www.shou.com.pl/  http://drogeriazdrowie.pl/  http://www.mosbito.pl/  http://www.sutricon.pl/   http://www.startzrozumem.pl/

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top