Konkurs Start z Rozumem został rozstrzygnięty

Teaser

Verco Sp. z o.o. wraz z OMG Poland Sp. z o.o. wyłoniło zwycięzców konkursu Start z Rozumem.

Konkurs kierowany był do młodych matek. Zadaniem uczestniczek było oryginalne opisanie swoich mądrych wyborów w ciąży oraz w okresie macierzyństwa. Akcja powiązana była z promocją suplementu Pregna 250 DHA – odpowiedzialnego za rozwój mózgu i wzroku dziecka.

Nagrodą główną w konkursie był fotelik do karmienia firmy Chicco. Nagrodami pocieszenia były maskotki do wózka firmy Skip Hoop. Każda z uczestniczek otrzymała nagrodę gwarantowaną w postaci poradników dotyczących zdrowego trybu życia i odżywiania podczas ciąży i karmienia. W konkursie wzięło udział łącznie 1 821 osób.
Akcja została bardzo pozytywnie przyjęta wśród osób biorących w niej udział.

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl  www.sutricon.pl   www.startzrozumem.pl 

 

 

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top