Neo Angin ma nową reklamę

Czy wiecie co kupujecie?

Neo Angin ten lek z czerwonym światełkiem, nie wiem czy ostrzega przed sobą czy zachęca ;) ma nową reklamę .
Teraz będzie z milicjantami :)

<%image(20051111-neoangin.jpg|210|146|neoangin)%>

Przygotował ją … jaka długa nazwa Agencja Gruppa66 Ogilvy i na dodatek jest to międzynarodowa kampania tabletek od bólu gardła NeoAngin.

NeoAngin jest własnością firmy MCM Klosterfrau tej od melisany Klosterfrau. W Polsce kampania telewizyjna ruszyła w piątek 4 listopada i potrwa około sześciu tygodni. Spot TV oraz dodatkowy layout prasowy przygotowany przez agencję jest także wykorzystywany na 11 rynkach europejskich.

Celem kampanii jest zwiększenie udziału marki NeoAngin w rynku produktów OTC na przeziębienie. Grupę docelową NeoAnginu, leku skutecznie zwalczającego zapalenie gardła, infekcje i ból dzięki formule TriActiv, stanowią ludzie młodzi (core target -15-29 lat) z wyższym wykształceniem, mieszkający w dużych miastach i osiągających dochody powyżej średniej. Z myślą o nich agencja opracowała koncept odbiegający od innych reklam produktów tej kategorii.

Poza Polską, kampania obejmie 11 krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Na wszystkich rynkach za wyjątkiem Węgier, gdzie NeoAngin reklamowany będzie w prasie, funkcjonować będzie 20-sekundowa wersja spotu z dodatkowym ostrzeżeniem zdrowotnym, którego czas trwania jest uzależniony od lokalnych wymagań (Austria, Czechy, Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Gruzja, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia). W Polsce i na Węgrzech planowane są także działania w Internecie.

Media zaplanował i kupił MindShare.

hastagi na stronie:

#neo angin dla dzieci #neoangin dla dzieci

Authors

Related posts

Top