Pierwszy prywatny szpital urologiczny i ginekologiczny przyjmuje pacjentów

7 maja 2009 roku działalność rozpoczyna Szpital Mazovia, pierwszy w Polsce prywatny szpital i przychodnia o profilu urologiczno – ginekologicznym. Ulokowana na warszawskim Ursynowie placówka oferuje wszystkie dostępne na świecie usługi medyczne w zakresie urologii i ginekologii, w tym zabiegi z zakresu urologii dziecięcej.

Pacjenci Szpitala Mazovia będą mogli wybrać operującego ich lekarza spośród najlepszych w Polsce specjalistów w dziedzinie urologii i ginekologii. Placówka ma własną Radę Naukową, której przewodniczy prof. dr hab. Andrzej Borkowski, kierownik Katedry i Kliniki Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Rada Naukowa współpracuje z wiodącymi europejskimi klinikami w zakresie konsultacji, projektów naukowych jak i operacji wykonywanych w Szpitalu Mazovia z udziałem wybitnych specjalistów europejskich.

Zespołem ginekologicznym Szpitala Mazovia kieruje prof. dr hab. Włodzimierz Baranowski, kierownik Kliniki Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego MON w Warszawie, przewodniczący sekcji Nauk Podstawowych Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
maz3
Przy Szpitalu Mazovia działa również przychodnia, w której pacjenci mogą korzystać z porad specjalistów urologów i ginekologów. Oprócz uzyskania konsultacji, w przychodni można wykonać badania niezbędne do ustalenia rozpoznania w zakresie urologii i ginekologii.

„Mazovia to szpital o światowych standardach, w którym wybitni specjaliści będą wykonywać zabiegi w nowoczesnych warunkach.” – powiedział dr hab. med. Igal Mor, dyrektor Szpitala Mazovia. „Naszym celem jest zapewnienie pacjentom maksymalnego komfortu, poczynając od możliwości wyboru lekarza, poprzez nowoczesne sale o standardzie hotelowym a na pełnej informacji kończąc. Dzięki temu pacjenci odzyskują zdrowie w możliwie krótkim czasie i przy użyciu minimalnie inwazyjnych metod leczenia”.

Najnowsze technologie w medycynie

Szpital Mazovia to obiekt zaprojektowany i wyposażony zgodnie z najnowszymi wymogami sanitarnymi Unii Europejskiej, przy użyciu najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów. Szpital dysponuje specjalistycznym zapleczem diagnostycznym obejmującym pełen zakres badań laboratoryjnych oraz pracownie diagnostyki obrazowej.

Blok operacyjny Szpitala Mazovia stanowią dwie sale operacyjne, wyposażone m.in.: w sprzęt endoskopowy, laparoskopowy, lasery holmowe i KTP, urządzenia elektrochirurgiczne oraz zestaw narzędzi do zabiegów metodami tradycyjnymi. Pomieszczenia bloku zostały wykonane w technologii stali nierdzewnej, dodatkowo pokrytej powłoką antybakteryjną. Sąsiadujący z blokiem oddział pooperacyjny został wyposażony w pełni monitorowane stanowiska intensywnej opieki medycznej z bezpośrednim, stałym nadzorem pielęgniarskim i lekarskim.

Opieka specjalistów w trakcie i po zabiegu

Przez całą dobę nad bezpieczeństwem pacjentów czuwa zespół złożony z lekarza specjalisty, anestezjologa i pielęgniarek. Oddziały Urologii i Ginekologii posiadają klimatyzowane jedno- i dwuosobowe sale chorych, wyposażone w elektrycznie sterowane łóżka, specjalistyczne meble medyczne i pełne zaplecze sanitarne. W każdej z sal pacjenci mają do dyspozycji telewizję kablową, dostęp do telefonu i Internetu. W trakcie pobytu w Szpitalu można wybierać posiłki z pośród kilku rodzajów menu oraz diet.

Adres i kontakt do Szpitala Mazovia

Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/U15

02-797 Warszawa

tel. 0 (22) 403 52 10

e-mail: [email protected]

www.szpitalmazovia.pl

hastagi na stronie:

#szpital mazovia cennik #szpital mazovia opinie #prywatna klinika urologiczna #włodzimierz baranowski #prywatne kliniki urologiczne #andrzej borkowski urolog #prywatna klinika urologiczna poznań #urolog katowice prywatnie #klinika urologiczna warszawa #klinika urologiczna katowice

Authors

Related posts

Top