Rossmann – seria kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy

Seria pielęgnacyjnych kosmetyków do twarzy Rossmann znalazła już grono swoich stałych odbiorców.

Bezkompromisowa jakość, badania dermatologiczne i atesty PZH, a także nostalgiczna szata grafi czna opakowań zachęciły wielu klientów do zakupu.

Znakomita większość z nich chwali sobie właściwe działanie kosmetyków oraz ich przystępną cenę.

Rossmann to obecnie jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech.

W Polsce Rossmann jest liderem w branży, posiada sieć placówek samoobsługowych zlokalizowanych w całym kraju. W chwili obecnej sieć liczy 173 sklepy we wszystkich większych miastach w Polsce. Do końca 2005 roku firma zamierza otworzyć jeszcze kilka placówek na terenie całego kraju. Wszystkie uruchamiane w Polsce filie Rossmann to placówki samoobsługowe, które charakteryzują się szerokim asortymentem drogeryjno – perfumeryjnym (7 tys. pozycji) oferowanym po niskich cenach, profesjonalną obsługą, harmonijnym układem sklepu, dobrym oświetleniem, jasną kolorystyką oraz utrzymanym w tonacji czerwono-białej wyposażeniem sklepu.

Na fasadzie każdego sklepu widnieje logo firmy – wpisany w literę “O” Centaur – mityczna postać grecka: pół-koń pół mężczyzna, będące wizualizacją nazwiska założyciela i właściciela firmy (Ross – rumak, mann – mężczyzna).

hastagi na stronie:

#rossmann soczewki #soczewki rossmann #rossmann cennik

Authors

Related posts

Top