Wiadomości branżowe Zdrowie

Ziko Apteki wzmacniają swoją pozycję na rynku

Dwie nowe placówki sieci zostały otwarte  przy ul. 11 Listopada 37 w Bielsku-Białej i przy Balickiej 14 w Krakowie. Ziko Apteki zdecydowanie zdominowały rynek na terenie obu miast. Obecnie w naszym kraju funkcjonują 22 apteki – dziewięć w stolicy Małopolski, siedem w Warszawie, trzy w Bielsku i trzy na Śląsku.

Firma rozpoczęła swoją działalność sześć lat temu. Mimo niedługiej obecności na rynku cieszy się zaufaniem pacjentów i nieprzerwanie błyskawicznie się rozwija. Pracownikom zależy bowiem na zapewnieniu pacjentom profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Aby sprostać oczekiwaniom, Ziko Apteki nieustannie poszerzają ofertę usług dodatkowych. Oprócz możliwości zakupu medykamentów i kosmetyków w cenach hurtowych, pacjenci mają możliwość nie tylko zmierzyć sobie w aptece ciśnienie czy chwilę odetchnąć na specjalnie przygotowanych do tego celu kanapach, ale także skonsultować się z farmaceutą lub profesjonalną dermokonsultantką.

W celu zapewnienia pacjentom jak najszerszego wachlarza usług, Ziko Apteki podjęły współpracę z rożnymi organizacjami i firmami. Dzięki takiej właśnie kooperacji przeprowadzono bezpłatne badania densytometryczne oraz badania wzroku. Już wkrótce pacjenci dokonujący zakupów na kwotę wyższą niż 100 zł będą otrzymywać bony na zabiegi dermatologiczne. Niezwykle cenny i wart uwagi jest udział sieci w akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Dzięki środkom, które darczyńcy przeznaczają na pomoc potrzebującym, najuboższe rodziny mają szansę otrzymać tuż przed świętami realną pomoc w postaci wymarzonej paczki.                                                                                                        

Aby zapewnić wszystkim zainteresowanym łatwy dostęp do promocyjnej oferty obejmującej szeroką listę preparatów, co dwa miesiące wydawana jest gazetka. Pojawiają się również „publikacje specjalne”, np. z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Są pełne ciekawostek i smakowitych przepisów. 

Otwarcie kolejnych Ziko Aptek w dużych, polskich miastach planowane jest już w najbliższych miesiącach. Nowe placówki powstaną m.in. na terenie Tarnowa i Sosnowca. 

hastagi na stronie:

#singulair 10 cena 2012 #singulair 10 cena #singulair 10 refundacja

Similar Posts